DRUK CYFROWY

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Druk fotorealistyczny

Foto realistyczne wzory na tekstyliach są obecnie coraz bardziej popularne, ponieważ klienci coraz bardziej oczekują indywidualizacji i unikalności w swoich ubraniach oraz dekoracjach wnętrz. Dzięki drukowi cyfrowemu reaktywnemu możliwe jest spełnienie tych oczekiwań, zapewniając wysoką jakość, trwałość i szeroki wybór wzorów.

Zaletą druku cyfrowego reaktywnego jest realistyczne odwzorowanie wzoru, detali, przejść kolorystycznych oraz szczegółów kompozycji. To daję możliwość tworzenia unikalnych wzorów w wysokiej rozdzielczości, które wyróżniają się niezrównaną precyzją i wyrazistością.

Nieograniczona i nasycona gama kolorystyczna

Druk cyfrowy na tekstyliach oferuje ogromną swobodę w kolorach używanych we wzorze. Jest to jedna z kluczowych zalet tej technologii, która umożliwia uzyskanie wyrazistych i złożonych wzorów, wykorzystując pełną gamę kolorów. Tradycyjne metody drukowania mogą być ograniczone w ilości kolorów, co wprowadza pewne ograniczenia w projektach wzorów. Do druku cyfrowego nie potrzebujemy szablonów, co zmniejsza generowanie kosztów.

Jesteśmy w stanie uzyskać głębokie nasycenie kolorów oraz czerni na naszych drukach.

Szeroki format i dowolna długość druku  

Nasze drukarki cyfrowe Reggiani Colors posiadają pole zadruku 240cm szerokości i nieograniczoną długość wzoru. Ta szerokość pozwala nam na drukowanie wzorów pod asortymenty typu odzież, pościel, zasłony bądź tła fotograficzne.

Kilka wzorów na jednej belce

Drukowanie kilku wzorów na jednej belce, znane również, jako druk wielowzorcowy, to technika, w której na jednym arkuszu materiału drukuje się wiele różnych wzorów lub projektów. Ta metoda ma wiele zalet, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności i elastyczności produkcji tekstyliów. Oto kilka korzyści wynikających z drukowania kilku wzorów na jednej belce:

1. Takie drukowanie pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni dzianiny lub tkaniny. Zmniejsza to marnowanie surowca, co jest szczególnie ważne w przypadku drukowania na wysokiej, jakości, drogich i nietypowych materiałach.

2. Drukowanie wielowzorcowe daje nam możliwość dostosowania każdej belki materiału do indywidualnych preferencji klientów. Pozwala to na bardziej elastyczną produkcję, umożliwiając szybkie dostosowywanie wzorów do bieżących trendów i preferencji rynkowych.

3. Możliwość wyszycia prototypów i testowania wzorów bez konieczności drukowania całej serii. To z kolei przyczynia się do skrócenia czasu wprowadzania nowych wzorów na rynek.

4. Zwiększa to różnorodności produktów. Można łatwo zmieniać wzory w każdej partii, co przyciąga klientów o różnych gustach i preferencjach.

Jesteśmy elastyczni

Chcesz mieć pewność, że otrzymasz to, czego oczekujesz?

My to rozumiemy i dlatego dajemy możliwość wydrukowania sampla tj. wzorca. Krótkiej próby, z której możesz uszyć wzór lub porównać i dobrać kolory, zweryfikować realne oczekiwanie wielkości wzoru. Takie rozwiązanie ułatwia Twoją dalszą produkcje.