O NAS

Farbiarnia dzianin, drukarnia dzianin i tkanin Mirwal – jest jednym z wiodących przedsiębiorstw branży włókienniczej w Polsce, którego specjalizacją jest farbowanie dzianin i tkanin. Farbiarnia dzianin oraz drukarnia powstała w 1999 roku na terenie dawnych Zakładów Przemysłu Dziewiarskiego „Sira” w Sieradzu (woj. łódzkie). Z dniem 01 stycznia 2006 r. „Farbiarnia Sira” została połączona z MIRWAL Sp.J. i jest obecnie oddziałem firmy MIRWAL w Sieradzu. Od tego czasu trwa nieustanny rozwój naszej firmy. Obecnie zatrudniamy 100 osobową wykwalifikowaną kadrę specjalistów z zakresu farbowania, drukowania i wykańczania dzianin oraz tkanin.

Przedmiotem działalności firmy jest usługowe drukowanie, barwienie, wykańczanie dzianin i tkanin wykonywane na maszynach renomowanych firm światowych. Wiodącą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym posiadamy, dzięki:

  • Sukcesywnemu powiększaniu parku maszynowego o najnowszy sprzęt
  • Doświadczonemu personelowi zatrudnionemu w naszych zakładach
  • Profesjonalnej i fachowej obsłudze klienta
  • Krótkim terminom realizacji zamówień
  • Przystępnej cenie

Nasze motto: „Przystępne ceny, fachowość usług oraz terminowość wykonywanych zamówień”

 

Gwarantujemy niską kurczliwość, miękki, delikatny chwyt, powtarzalność kolorów, jednolitość wybarwień, wysoką odporność na odbarwienia, możliwość łączenia kolorów.

Stosujemy barwniki, oraz środki pomocnicze posiadające wszystkie niezbędne atesty renomowanych producentów.