Drukarnia dzianin

Drukowanie dzianin – tkaniny drukowane

Mirwal  – drukarnia tekstylna z tradycjami. Znajdujemy się w dawnych zakładach tekstylnych Sira w Sieradzu. Do zakładu prowadzi szybki dojazd z trasy S8. Oferujemy drukowanie tkanin i dzianin – gwarantujemy najlepszą jakość usług, przystępne ceny druków oraz dotrzymujemy terminy realizacji zleceń. Staramy się zapewnić  swoim klientom najwyższą jakość usług i fachową pomoc.

Drukujemy na materiałach powierzonych, ale posiadamy również własne dzianiny i tkaniny. Wzory robimy własne lub przesyłacie nam swoje projekty lub wizję tego co byście chcieli wydrukować, a my to przygotujemy i wydrukujemy na materiałach tekstylnych. Przyjmujemy do realizacji wzory druków już gotowe oraz indywidualnie projektowane przez naszych grafików na Państwa zlecenie. Druki zwierząt, druki w kwiaty, druki geometryczne, druki nowoczesne, druki retro, druki w kropki, druki w kratki, druki w paski i wiele wiele innych druków jakie tylko chcecie lub wymyślicie sobie.

Druki pigmentowe – drukowanie rotacyjne na dzianinach i tkaninach

Drukarnia dzianin i tkanin Mirwal – Jedną z metod oferowanego przez nas druku jest sitodruk rotacyjny. Druk powstaje dzięki przeciśnięciu farby przez sito drukarskie, każdy kolor to osobna warstwa. Sitodrukiem rotacyjnym drukujemy na belkach materiału przy wykorzystaniu sita rotacyjnego. Druk rotacyjny mechaniczny wykonujemy na włóknach naturalnych i sztucznych. Drukujemy na bawełnie i jej mieszankach, ale także na materiałach sztucznych takich jak poliester. Nasze druki wykonujemy na maszynie marki Stork Pegasus do 10 kolorów w jednym wzorze. Jeżeli Państwa druk miałaby się składać z wielu kolorów polecamy metodę druku cyfrowego. Ilość kolorów w jednym wzorze jest wtedy nie ograniczona. Wzór druku może się składać od kilku do kilkuset kolorów na materiale tekstylnym. Zazwyczaj są to materiały bawełniane lub ich mieszanki.

Druk Rotacyjny tzw. sitodrukowy najlepiej sprawdza się przy drukowaniu stosunkowo prostych (np. geometrycznych) kształtów z ilością do 10 kolorów. Trwałe druki na bawełnie i jej mieszankach oraz wiskozie wykonujemy specjalistycznymi pastami drukarskimi lub farbami wodnymi to jest pigmentami o dobrej trwałość i kolorach wydruków na materiałach tekstylnych. 

Drukujemy na dzianinach i tkaninach dostarczonych od klienta. Możemy także zaproponować sprzedaż gotowej zadrukowanej dzianiny lub tkaniny w atrakcyjnej cenie. Zlecenia realizujemy w ekspresowym tempie. Wystarczy nam ok 2 tygodnie od zaakceptowania wzorów na realizację druków. Wzory druków mogą nam Państwo przysłać własne lub my możemy je opracować indywidualnie na Państwa zlecenie po konsultacji z naszymi grafikami. Stworzone specjalnie mogą być zastrzeżone i używane tylko i wyłącznie dla Państwa. Taki wzór druku będzie wtedy do wykorzystania tylko przez Was. 

 • Drukarnia rotacyjna Mirwal – posiadamy ponad 2000 wzorów druków na materiały tekstylne.
 • Dysponujemy bazą wzorów stworzonych przez profesjonalnych grafików.
 • W naszej ofercie znajdą Państwo wzory o urozmaiconej tematyce i zastosowaniu.
 • Drukujemy farbami wodnymi, pastami drukarskimi, brokatem (gliter), drukiem puchnącym.
 • Drukujemy dzianiny i tkaniny bielone lub barwione na jasne, średnie i ciemne kolory.
 • Wykonujemy także druk dekerowy tj. drukowanie całego tła dzianiny.
 • Drukujemy na naturalnych materiałach bawełna, wiskoza, len lub mieszkankach z syntetykami.
 • Wykonujemy druk zawiesinowy na poliestrach oraz druk mieszany pigmentami i pastami kryjącymi.
 • Dzianinę drukowaną możemy wykończyć według Państwa potrzeb specjalistycznymi apreturami.
 • Wszystkie druki zgodne z Europejską normą REACH obowiązującej na terytorium Unii Europejskiej.
 • Nasze druki są w pełni bezpieczne dla dziecka i człowieka. Posiadamy specjalistyczne certyfikaty
 • Gwarantujemy certyfikaty na barwienie i drukowanie wykonane tylko u nas: „Oeko-Tex Standard 100”

Jeżeli nie macie Państwo własnej dzianiny lub tkaniny możemy zaproponować także zakup od nas gotowej zadrukowanej w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu lub zapoznania się z naszą ofertą na stronie producenta dzianin: www.mirwal.pl

Drukowanie na dzianinach i tkaninach klientów. Druki wodne, pigmentowe i specjalne na bawełnie, wiskozie i elanobawełnie.